0 212 909 36 29

ÜCRETSİZ MUAYENE OLMAK İÇİN

HEMEN BAŞVURUN !

Nasır Tedavisi

Nasır sıkıntısıda batık tırnak gibi ksinlikle bay, bayan ayırt etmeden günümüzün ayak kabuslarından bir tanesidir.

Nasır beynimizin vücudumuzu korumak için vücudumuza verdiği komutlarla oluşan bir savunma mekanizmasıdır. Bu durumu daha detaylı açmak gerekirse ponze taşı, ayak rendesi, nasır bandı, asit içerikli ürünler kullanılmadan önce nasırın neden kaynaklandığını anlayıp ona göre bir yol haritası çizilmesi gerekmektedir. Örneğin kemik yapısı bozukluğu -yanlış ayakkabı gibi- bu sorun anlaşıldıktan sonra bakıma geçilir. Bakım yapıldıktan sonra oluşumun olduğu bölgenin hassasiyetine ve durumuna gore kişiye özel hazırlanan aparatlar ile o bölge desteklenir.

Nasırın oluşma sebebi, baskı ve sürtünme gibi sebeplerden dolayı beynimizin vücudumuzu koruma yani savunma sistemi sebebiyle oluşur. Özellikle eller ve ayaklarda nasırlaşma görülmesinin sebebi en çok baskı ve sürtünmeye maruz kalan bölglerdir.

Yanlış ayakkabı, uzun süre yapılan ponza taşı, uzun süre oluşan baskı sebebiyle tahribattan dolayı o bölgede oluşan sertliğe nasır deriz. Nasır aynı zamanda ölü dokudur.

Nasırın büyüklüğüne ve derinliğine gore bakımı seanslara bölerek yapılmalıdır. Bir kerede aınırsa o bölgedeki hassasiyetin fazlalaşması sebebiyle o an rahatlayabilir fakat sonrasında daha geniş veya derin bir nasır ile karşılaşılabilir. Bu nedenle seanslaa bölünerek tekrarlamasını en askeriye düşürerek işlem yapılmalıdır.

Yorum Yap

SQLSTATE[28000] [1045] Access denied for user 'sarpsayg_theuser'@'localhost' (using password: YES)